top of page

ESTETICKÁ KOSMETIKA

MEZOTERAPIE DERMÁLNÍM PEREM

  Ošetření dermaperem můžete znát pod názvem mikrojehličkování. Kdy se drobnými ocelovými jehličkami zapracovává aktivní sérum do podkoží. Podle vhodného typu séra dochází k liftingu, zpevnění, hydrataci, rozjasnění, zlepšení stavu při akné nebo popraskaných žilek, jizev a stryjí. Jde již o invazivní zákrok, který potřebuje anestezii.

Ošetření zahrnuje odlíčení, anestezii, desinfekci, nanesení kombinace sér, mikrojehličkování, masku na zklidnění, hojivý a hydratační krém.

Ceník

ošetření ... 1600 až 2400,-PLASMOVÁ TERAPIE
  Plasmová terapie je inovativní a velmi šetrné ošetření díky typu "studená" plasma. Nevytváří tak vysokou teplotu a přesto vytváří lifting pleti i víček, blefaroplastiku (redukce nadměrné kožní řasy)očního okolí, redukci vrásek, masáž vrásek, ošetření akné, odstranění pigmentových skvrn a drobných bradaviček, ošetření strií, redukuje povadlou a povolenou kůži.

  Ošetření je bezpečné, rychlé, přesné, bez jizev a stehů, bez modřin.Téměř srovnatelné s výsledky tradičními plastickými metodami, stejnou dobou a stejně také podléhá přirozenému stárnutí.
 
Technika ošetření plasmovým perem spočívá ve stimulaci fibroblastů a tudíž ke tvorbě kolagenu a elastinu v ošetřované tkáni. Kdy mezi jednorázovým hrotem přístroje a ošetřovanou pokožkou ve vzdálenosti asi 2 mm vzniká plasmový výboj, který pokožku odpaří. Ošetření zanechává dočasně na pokožce drobná tečkovitá zarudnutí. Vzniknou stroupky, které se zahojí (odloupnou) za 5- 9 dní. Může vzniknout otok, zarudnutí, který mizí do 3 dnů. Stroupky se musí nechat odpadnout, neodstraňovat mechanicky. Objeví se nová pevná pokožka, kterou je nutné chránit před sluníčkem po dobu 6 týdnů. Po vyloupnutí stroupků potřebuje promazávat liftingovými krémy a hydratovat. Do té doby probíhá tzv. suché hojení. Oplachovat čistou vodou, desinfikovat a hydratovat.

  Kontraindikace mohou být epilepsie, kojení a těhotenství, kardiostimulátor, kovové předměty v blízkosti ošetřované oblasti, zánětlivé onemocnění, nádorové onemocnění, herpes, HIV,léčba antibiotiky, kortikoidy čtrnáct dní před ošetřením, chemický peeling nebo mezoterapie před ošetřením, diabetes (špatné hojení).


Ceník

víčka (blefaroplastika) ... 4500,-

horní víčka ... 3000,-

dolní víčka ... 2500,-

vrásky v okolí víček ... 1500,-

vrásky na čele ... 2000,-

celá plocha čela ... 3000,-

glabela ... 1500,-

vrásky v okolí rtů ... 2500,-

nosolabiální rýhy ... 2500,-

lifting krku ... 3500,-

lifting dekoltu ... 4500,-

lifting podbradku ... 3500,-

ošetření loktů, kolen 10cm2 ... 2500,-

ošetření strií 10cm2 ... 2000,-

ošetření akné ... 1500,-


 

esteticka_oko.png
bottom of page