top of page

ESTETICKÁ KOSMETIKA

MEZOTERAPIE DERMÁLNÍM PEREM

  Ošetření dermaperem můžete znát pod názvem mikrojehličkování. Kdy se drobnými ocelovými jehličkami zapracovává aktivní sérum do podkoží. Podle vhodného typu séra dochází k liftingu, zpevnění, hydrataci, rozjasnění, zlepšení stavu při akné nebo popraskaných žilek, jizev a stryjí. Jde již o invazivní zákrok, který potřebuje anestezii.

Ošetření zahrnuje odlíčení, anestezii, desinfekci, nanesení kombinace sér, mikrojehličkování, masku na zklidnění, hojivý a hydratační krém.

Ceník

ošetření jehličkami do hlobky až 2 mm... obličej 2200,- obličej, krk, dekolt  3600,-

ošetření nano nástavcem ... obličej 1600,- obličej, krk, dekolt 2500,-

PLASMOVÁ TERAPIE
  Plasmová terapie je inovativní a velmi šetrné ošetření díky typu "studená" plasma. Nevytváří tak vysokou teplotu a přesto vytváří lifting pleti i víček, blefaroplastiku (redukce nadměrné kožní řasy)očního okolí, redukci vrásek, masáž vrásek, ošetření akné, odstranění pigmentových skvrn a drobných bradaviček, ošetření strií, redukuje povadlou a povolenou kůži.

  Ošetření je bezpečné, rychlé, přesné, bez jizev a stehů, bez modřin.Téměř srovnatelné s výsledky tradičními plastickými metodami, stejnou dobou a stejně také podléhá přirozenému stárnutí.
 
Technika ošetření plasmovým perem spočívá ve stimulaci fibroblastů a tudíž ke tvorbě kolagenu a elastinu v ošetřované tkáni. Kdy mezi jednorázovým hrotem přístroje a ošetřovanou pokožkou ve vzdálenosti asi 2 mm vzniká plasmový výboj, který pokožku odpaří. Ošetření zanechává dočasně na pokožce drobná tečkovitá zarudnutí. Vzniknou stroupky, které se zahojí (odloupnou) za 5- 9 dní. Může vzniknout otok, zarudnutí, který mizí do 3 dnů. Stroupky se musí nechat odpadnout, neodstraňovat mechanicky. Objeví se nová pevná pokožka, kterou je nutné chránit před sluníčkem po dobu 6 týdnů. Po vyloupnutí stroupků potřebuje promazávat liftingovými krémy a hydratovat. Do té doby probíhá tzv. suché hojení. Oplachovat čistou vodou, desinfikovat a hydratovat.

  Kontraindikace mohou být epilepsie, kojení a těhotenství, kardiostimulátor, kovové předměty v blízkosti ošetřované oblasti, zánětlivé onemocnění, nádorové onemocnění, herpes, HIV,léčba antibiotiky, kortikoidy čtrnáct dní před ošetřením, chemický peeling nebo mezoterapie před ošetřením, diabetes (špatné hojení).

Ceník

víčka (blefaroplastika) ... 4500,-
horní víčka ... 3000,-
dolní víčka ... 2500,-
vrásky v okolí víček ... 1500,-
vrásky na čele ... 2000,-
celá plocha čela ... 4000,-
glabela ... 1500,-
vrásky v okolí rtů ... 2500,-
nosolabiální rýhy ... 2500,-
lifting krku ... 4500,-
lifting dekoltu ... 5500,-
lifting podbradku ... 3500,-
ošetření loktů, kolen 10cm2 ... 2500,-


ošetření strií 10cm2 ... 2000,-

ošetření akné ... 1500,- (desinfekční působení)

 

odstranění bradavičky, papilomu, hemangiomu ... 50,-/ks

odstranění pigmentové skvrny ... od 300,- dle velikosti

 

VYHLAZENÍ VRÁSEK NEBO ZVĚTŠENÍ RTŮ

Přístroj HYALURON PEN ( neinvazivní pro kosmetické ošetření) pracuje s pružinou a  pístem
díky tomu se pod tlakem a velmi rychle vstříkne rovnoměrně sérum kyseliny hyaluronové pod kůži do maximální hloubky 0,2 mm.

Sérum je absorbováno mnohem lépe než při invazivní metodě. Je rozloženo na nano částice, které snadno vstoupí do pokožky bez jejího narušení.

Délka procedury se odhaduje od 20 min, podle velikosti výplně. Po ošetření oblast chladíte a ošetřujete antibakteriální mastí.

cena jedné aplikace 0,6 ml ... 1500 ,-  a 1,2 ml 2500,-

BUKÁLNÍ  MASÁŽ

Bukální masáž jako metoda bezinjekčního omlazení. Jde o vnitřní masáž obličeje. Spočívá v působení na svaly obličeje zevnitř, přes dutinu ústní. Označována těž jako obličejový fitness. Podstatou této techniky je hluboké a intenzivní propracování obličejových svalů, včetně těch, které jsou z venku nepřístupné. 

Doporučuje se 6 až 8 sezení 1x týdně a následně po dobu 3-4 měsíců jednou za 4-6 týdnů. Masáž pomáhá při ztrátě elasticity kůže, otocích, nadměrném napětí obličejových svalů, zmenšuje nosoretní rýhy a vrásky na bradě, povrchové vrásky. První část zahrnuje prvky lymfatické a modelovací, trvá cca 40 min a druhá část je bukální, cca 20 min. 

Cena bukální masáže ... 1500,- balíček kůry 10 000,- (6x po týdnu, 4x po měsíci)
 

esteticka_oko.png
bottom of page