top of page

KOSMETIKA

ULTRAZVUKOVÉ OŠETŘENÍ - scruber + sono + doplňková péče

  Pravidelné kosmetické ošetření provádím pomocí přístroje HERKIN. Po odlíčení změkčím pleť a ultrazvukovou špachtlí provedu peeling a následně čištění. Je-li potřeba, dočistím expresorem. Po masáži a masce lze sono ošetřením vpravit aktivní látky do podkoží, případně jen působit. Ultrazvuk vyvolává změny v objemu a pohybu buněk lidského těla.  Stimuluje a vyrovnává buněčné membrány. Zlepšuje celkovou funkčnost pokožky a zvyšuje podkožní teplotu o půl až jeden stupeň Celsia. Tím zvyšuje absorbování živin skrz kůži, zrychluje metabolismus a regeneruje kožní tkáň. Ošetřením také napínáme uvolněné svaly a odbouráváme podkožní tuk.

Ocešetření zahrnuje odlíčení, čištění špachtlí, masku, sono a krém. Trvá asi 45 min.

Ceník

  ošetření ... 750,- (bez doplňkové péče)

doplňkové kosmetické péče:

  masáž obličeje a dekoltu ... 100,-

  modelace obočí ... 100,- 

  barvení řas ... 150,- / obočí ... 100,-

  diamantová dermabraze v rámci ošetření ... 400,-    (jen v mobilní nabídce)

     

ULTRAZVUKOVÉ OŠETŘENÍ S HYDRO DERMABRAZÍ + doplňková péče

  Čištění pleti hydro dermabrazí šetrně odstraní odumřelé kožní buňky a vyčistí povrch pleti za pomoci nástavců dle potřeby a vody, ve které se tvoří vodík. S přidáním světelné terapie.

Ošetření navíc o dermabrazi k základnímu ultrazvukovému, asi 60 min.

Ceník

 ošetření ... 1150,- (bez doplňkové péče)

 

ULTRAZVUKOVÉ OŠETŘENÍ HYDRO DERMABRAZÍ A AKTIVNÍMI LÁTKAMI

+ doplňková péče

  Čištění pleti hydro dermabrazí šetrně odstraní odumřelé kožní buňky a vyčistí povrch pleti za pomoci nástavců dle potřeby a speciálního tonika s AHA kyselinami, antibakteriálním účinkem či vysokou hydratací a regenerací. Následně je pleť ošetřena rolovací galvanikou.

Ošetření navíc o dermabrazi k základnímu ultrazvukovému, asi 90 min.

 

Ceník

ošetření ... 2150,- (bez doplňkové péče)

 

 

 

DIAMANTOVÁ - HYDRO DERMABRAZE

  Slouží k odstranění svrchní odumřelé kůže a umožní tak pleti řádně fungovat a lépe vstřebávat produkty k její péči, výrazně řeší pleť s akné, povrchovými pigmentovými skvrnkami, jizvičkami a vráskami. Asi 30 min

Ceník

ošetření ... 650,-

OŠETŘENÍ JUNIOR

  Speciální ošetření mladé pleti se zaměřením na akné a hloubkové čištění, cca 15 min

Ceník

ošetření ... 350,-

OŠETŘENÍ MEN + HYDRO DERMABRAZE

  Speciální ošetření pánské pleti s kompletním servisem i masáží přípravky vyvinutými pro pánskou pleť zn. Primavera Andorana, asi 45 min.

Ceník

ošetření ... 650,-

dermabraze ... 950,-

TRVALÁ NA ŘASY LASH LIFTING BOTOX

  Moderní metoda pro trvale krásné, výrazné a dokonale upravené řasy. Provádí se pomocí miniaturních natáček různých velikostí, k nimž se řasy přichytí. Poté se aplikují speciální přípravky, šetrné k oblasti oka a jeho okolí pro získání a zafixování požadovaného tvaru řas. Za hodinu je vše hotovo včetně barvení. Oči se rozjasní, opticky zvětší, obličej působí živěji, zvýrazní se přirozená linie řas, vyniknou krátné a řídké řasy, dlouhé a rovné zase jsou zkrásně natočené a vytvoří půvabný vějíř. Není třeba používat kleštičky ani řasenku. Sérum trvale vyživuje kořínky řas. Trvalá a barvy vydrží přibližně 6 týdnů, poté je možné trvalou aplikovat znovu.

Ceník

ošetření ... 990,-

CHEMICKÝ PEELING + BIOREVITALIZAČNÍ TMC3+ 

  Neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění drobných jizev po akné a rozšířených pórů, odstranění pigmentových skvrn, příznivě působí také na příliš mastnou pokožku. Ošetření zahrnuje odlíčení obličeje, aplikaci chemického peelingu, neutralizaci, masku, fotoprotekci. Doporučený počet aplikací je 3 a více.

Ceník 

ošetření obličeje ... 780,-

krku nebo dekoltu ... 360,-

komplet ... 1080,-

Biorevitalizační TMC3+, epidermální obnova pokožky s kombinací nových látek, které zajišťují nízkou koncentraci žíravých prvků, zásobu aktivních látek působících proti stárnutí. Kombinace kyselin způsobuje stimulaci tkáně a eliminaci odumřelých látek, antioxidační složky posilují epidermální regeneraci, depigmentaci, hydrataci a lifting. Lze provádět po celý rok. 

 

Ceník 

obličej ... 1200,-

komplet ... 1800,-

doporučuji 4x ošetření po týdnu.

RADIOFREKVENCE

  Termální obličejový a tělový lifting je novou generací neinvazivní metody omlazení. Působí na všechny vrstvy pokožky, díky ní je pokožka viditelně mladší, vypnutější a kvalitnější. Při jednom sezení lze aplikovat na různá místa max 90 min a tyto opakovat po 14 dnech. Lze doplnit běžné kosmetické ošetření.

 

Ceník

ošetření ... 10 min/200,-

OŠETŘENÍ RUKOU TEPLÝM PARAFÍNEM

  Patří k nejoblíbenějším a nejpříjemnějším ošetření pokožky rukou. Odstraní odumřelé a odlupující se části pokožky, krásně ruce uvolní, zjemní a zvláční. Po desinfekci a peelingu provádíme zábal v parafínu na 30 min a následně ošetříme krémem.

Ceník

ošetření ... 150,-

DEPILACE VOSKEM

  Depilace vlažným voskem v roll-onu je pohodlná, praktická a hygienická metoda pro odstranění chloupků pomocí aplikačního přístroje. Po depilaci ošetřím pokožku klidnícím přípravkem a sérem pro zpomalení růstu.

 

Ceník 

horní ret, brada ... 100,- 

podpaží ... 200,-

předloktí ... 300,- 

DEPILACE DIODOVÝM LASEREM

trvalá depilace, musí se několikrát opakovat k dosažení trvalého efektu. Ošetřovaná oblast se oholí, nesmí se chloupky trhat. Výboj se dostane k cibulce a tu likviduje.

Ceník

horní ret, brada ... 300,-

podpaží, celá brada, pruh břícha ... 600,-

třísla .... 800,-       brazilka ... 1300,- 

bottom of page