top of page

KOSMETIKA

ULTRAZVUKOVÉ OŠETŘENÍ - doporučuji včetně doplňková péče

  Pravidelné kosmetické ošetření provádím pomocí přístrojů. Po odlíčení změkčím pleť a ultrazvukovou špachtlí provedu peeling a následně čištění. Je-li potřeba, dočistím expresorem. Po masáži a masce lze sono ošetřením vpravit aktivní látky do podkoží, případně jen působit. Ultrazvuk vyvolává změny v objemu a pohybu buněk lidského těla.  Stimuluje a vyrovnává buněčné membrány. Zlepšuje celkovou funkčnost pokožky a zvyšuje podkožní teplotu o půl až jeden stupeň Celsia. Tím zvyšuje absorbování živin skrz kůži, zrychluje metabolismus a regeneruje kožní tkáň. Ošetřením také napínáme uvolněné svaly a odbouráváme podkožní tuk.

Ošetření zahrnuje odlíčení, čištění špachtlí, masku, sono zapracování živin a krém. Trvá asi 30 min. Bez doplňkové pěče.

 

 

 

Ceník

  ošetření ... 700,- (bez doplňkové péče)

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

  masáž obličeje a dekoltu ... 200,-

  modelace obočí ... 100,- 

  barvení řas ... 200,- / obočí ... 200,-/oboje 300,-

     

ULTRAZVUKOVÉ OŠETŘENÍ S HYDRO DERMABRAZÍ + doporučuji včetně doplňková péče

  Čištění pleti hydro dermabrazí šetrně odstraní odumřelé kožní buňky a vyčistí povrch pleti za pomoci nástavců dle potřeby a vody, během nasátí kůže dochází k prokrvení podkoží. Pokožka se lépe regeneruje.

Ošetření navíc o dermabrazi k základnímu ultrazvukovému, asi 45 min.

Ceník

 ošetření ... 1200,- (bez doplňkové péče)

 

ULTRAZVUKOVÉ OŠETŘENÍ HYDRO DERMABRAZÍ A AKTIVNÍMI LÁTKAMI

+ doporučuji včetně doplňková péče

  Čištění pleti hydro dermabrazí šetrně odstraní odumřelé kožní buňky a vyčistí povrch pleti za pomoci nástavců dle potřeby a speciálního tonika s AHA kyselinami, antibakteriálním účinkem či vysokou hydratací a regenerací. Následně je pleť ošetřena rolovací galvanikou.

Ošetření navíc o dermabrazi k základnímu ultrazvukovému, asi 60 min.

 

Ceník

ošetření ... 1700,- (bez doplňkové péče)

 

 

 

DIAMANTOVÁ - HYDRO DERMABRAZE

  Slouží k odstranění svrchní odumřelé kůže a umožní tak pleti řádně fungovat a lépe vstřebávat produkty k její péči, výrazně řeší pleť s akné, povrchovými pigmentovými skvrnkami, jizvičkami a vráskami. Asi 30 min

Ceník

ošetření ... 700,-

OŠETŘENÍ JUNIOR

  Speciální ošetření mladé pleti se zaměřením na akné a hloubkové čištění, cca 20 min

Ceník

ošetření ... 500,-

OŠETŘENÍ MEN + HYDRO DERMABRAZE

  Speciální ošetření pánské pleti s kompletním servisem i masáží přípravky vyvinutými pro pánskou pleť zn. Primavera Andorana, asi 45 min. Dle potřeby upravím obočí nebo chloupky v nose.

Ceník

ošetření  ... 900,-

TRVALÁ NA ŘASY LASH LIFTING BOTOX NEBO LAMINACE OBOĆÍ

  Moderní metoda pro trvale krásné, výrazné a dokonale upravené řasy. Provádí se pomocí miniaturních natáček různých velikostí, k nimž se řasy přichytí. Poté se aplikují speciální přípravky, šetrné k oblasti oka a jeho okolí pro získání a zafixování požadovaného tvaru řas. Za hodinu je vše hotovo včetně barvení. Oči se rozjasní, opticky zvětší, obličej působí živěji, zvýrazní se přirozená linie řas, vyniknou krátné a řídké řasy, dlouhé a rovné zase jsou krásně natočené a vytvoří půvabný vějíř. Není třeba používat kleštičky ani řasenku. Sérum trvale vyživuje kořínky řas. Trvalá a barvy vydrží přibližně 6 týdnů, poté je možné trvalou aplikovat znovu. Obočí se upraví stejnou technikou, jen se nepoužíje forma k natočení. Jde o nasměrování chloupků tak, aby bylo obočí upravené, působilo hustějším dojmem. 

Ceník

ošetření ... 900,- oboje 1500.,

CHEMICKÝ PEELING + BIOREVITALIZAČNÍ TMC3+ 

  Neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění drobných jizev po akné a rozšířených pórů, odstranění pigmentových skvrn, příznivě působí také na příliš mastnou pokožku. Ošetření zahrnuje odlíčení obličeje, aplikaci chemického peelingu, neutralizaci, masku, fotoprotekci. Doporučený počet aplikací je 3 a více.

Ceník 

ošetření obličeje ... 800,-

krku nebo dekoltu ... 500,-

komplet ... 1300,-

Biorevitalizační TMC3+, epidermální obnova pokožky s kombinací nových látek, které zajišťují nízkou koncentraci žíravých prvků, zásobu aktivních látek působících proti stárnutí. Kombinace kyselin způsobuje stimulaci tkáně a eliminaci odumřelých látek, antioxidační složky posilují epidermální regeneraci, depigmentaci, hydrataci a lifting. Lze provádět po celý rok. 

Ceník 

obličej ... 1200,-

komplet ... 1800,-

doporučuji 4x ošetření po týdnu.

BIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE

  Termální obličejový a tělový lifting je novou generací neinvazivní metody omlazení. Působí na všechny vrstvy pokožky, díky ní je pokožka viditelně mladší, vypnutější a kvalitnější. Při jednom sezení lze aplikovat na různá místa max 90 min a tyto opakovat po 14 dnech. Lze doplnit běžné kosmetické ošetření.

 

Ceník

ošetřen ... 20 min 600,- 40min 1000.-  ke kosmetice... 10 min/200,-

FOTONOVÁ LED MASKA

LED světlo má na pleť nespočet pozitivních účinků. Fotony světla pronikají pod kůži a hloubkově ji vyživují a regenerují. Různé vlnové délky mají odlišné účinky. Dokáží podpořit redukci vrásek a předcházet jim, minimalizovat póry, bojovat proti akné, sjednocovat tón pleti, potlačovat tvorbu melaninu, atd. Červené světlo při 630 nm zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pleti, zvyšuje produkci kolagenu. Modré světlo při 470 nm působí antibakteriálně. 

Ceník:

ošetření 15/20 min ... 200,- /300,-nebo jako součást kosmetického ošetření

OŠETŘENÍ RUKOU TEPLÝM PARAFÍNEM

  Patří k nejoblíbenějším a nejpříjemnějším ošetření pokožky rukou. Odstraní odumřelé a odlupující se části pokožky, krásně ruce uvolní, zjemní a zvláční. Po desinfekci a peelingu provádíme zábal v parafínu na 30 min a následně ošetříme krémem.

Ceník

ošetření ... 200,-

DEPILACE VOSKEM

  Depilace vlažným voskem v roll-onu je pohodlná, praktická a hygienická metoda pro odstranění chloupků pomocí aplikačního přístroje. Po depilaci ošetřím pokožku klidnícím přípravkem a sérem pro zpomalení růstu.

Ceník 

horní ret, brada ... 100,- 

podpaží ... 200,-

předloktí ... 300,- 

DEPILACE DIODOVÝM LASEREM

trvalá depilace, musí se několikrát opakovat k dosažení trvalého efektu. Ošetřovaná oblast se oholí, nesmí se chloupky trhat. Výboj se dostane k cibulce a tu likviduje.

Ceník

horní ret, brada ... 200,-

podpaží, celá brada, pruh břícha ... 600,-

třísla .... 800,-   třísla+podpaží 1400,-   

brazilka ... 1300,- 

půl nohou, lýtka 2600,-

celé nohy nebo lýtka+podpaží+třísla 3900,- 

bottom of page